Maxivitalis s.r.o.

Hubnuti

Zažívání

Klouby

Zuby

Vlasy

Minerály

Pleť

kategorie
SLIMAX
Hubněte rychle
Slimax v Nedělním Receptáři SLIMAX v Nedělním Receptáři
DOPORUČUJÍ
Senzykol Maxa
Martin Maxa
Enzykol Srstka
Zdeněk Srstka
Enzykol Srstka
Dominika Myslivcová
ZKUŠENOSTI
Děkuji Maxivitalisu za fungující přípravek na hubnutí. Už jsem tomu neveřila, ale povedlo se mě to! Za měsíc jsem v pase štíhlejší. Děkuji. Pavla, 48 let
Začala jsem brát Obethin před měsícem a nyní jsem hubenější. Výrobek splnil mé očekávání.
Mladý ječmen MAX 250 g + 50 g zdarma
Mladý ječmen MAX
Mladý ječmen MAX
1/1
%
Mladý ječmen MAX
Mladý ječmen max 250g + 50g ZDARMA V BALENÍ
 
Skutečný přínos mladého ječmene je ten, že obsahuje kombinací vitamínů, minerálů, stopových prvků, aminokyselin, nukleových kyselin, nenasycených mastných kyselin, enzymů, bílkovin a sacharidů a velké množství přírodních antioxidantů.. Mladý ječmen je velmi lehce stravitelný a nepřetěžuje trávící systém. Jde o celostní potravinu, která je nadřazená potravinovým doplňkům.
Celebrita na výživu, Gillian McKeith, uvádí ve své knize, že ječmen nabízí více bílkovin než hovězí svíčková, pětinásobek množství železa než brokolice, sedmkrát více vitamínu C než pomerančová šťáva a 11 krát více vápníku než mléko.
 
Konzumace ječmene dokáže vyrovnat pH v těle. Průměrná západní strava je poměrně kyselá, zejména pokud konzumujete velké množství již zpracovaných potravin. Zvýšený obsah kyselin v těle je spojen s výskytem mnoha závažných chorob. Mladý ječmen alkalizuje váš organismus a je tak užitečný pro optimální práci vašich buněk.
 
Ječmen obsahuje také jednu z nejúžasnějších látek: CHLOROFYL. Je to přírodní antioxidant, který zbavuje střeva nahromaděných toxinů.
 
Kde mladý ječmen max pomáhá:
- zpomaluje buněčné stárnutí
- zlepšuje krevní obraz
- působí probioticky
- je prospěšný při anémii (chudokrevnosti),
- pomáhá při zácpě
- kožních problémech
- normalizovat hladinu krevního cukru v krvi a hladinu cholesterolu
- pomáhá při nadváze
- kardiovaskulárních potížích
- poruchách spánku
- špatné koncentraci
 
Mladý ječmen Max neobsahuje žádné jiné přísady. Jde o zcela přírodní produkt s extrémní mírou vstřebatelnosti. Smícháním ječmenného prášku s vodou získáte osvěžující a zdraví podporující zelený „super“ nápoj.
 
Složení mladého ječmene max: 100% prášek z výhonků ječmene
 
 
Upozornění:
Doplněk stravy. Nevhodné pro děti. Nevhodné pro osoby přecitlivělé na chlorofyl a ječmen. Bezlepková potravina. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 10–25 °C a chraňte před mrazem.
Balení 300 g

 

399,-
Ks
Mladý ječmen MAX 250 g + 50 g zdarma
Obrázky
Mladý ječmen MAX
Dávkování a užívání:
Dávkování:
 
3-4 čajové lžičky denně, na lačný žaludek, nejlépe ráno, rozmíchejte ve sklenici s 2 dcl vody nebo s vaším oblíbeným džusem (pro lepší a snadnější promíchání použijte ruční mixér). Nemíchejte s teplými nápoji. Může dojít ke zničení enzymů.