O ČEM SE BAVÍ ONKOLOGOVÉ PO CELÉM SVĚTĚ?

O ČEM SE BAVÍ ONKOLOGOVÉ PO CELÉM SVĚTĚ?

O ČEM SE BAVÍ ONKOLOGOVÉ PO CELÉM SVĚTĚ?

V důsledku moderního městského životního stylu se většina vyspělých zemí potýká s civilizačními riziky. Zdravotní komplikace, které vyvolává hromadění volných radikálů v lidském organizmu. Ty jsou schopny urychlit rozvoj mnoha zdravotních neduhů, včetně nestandartnímu chování lidských buněk. 

Konzumace průmyslově vyráběných potravin či příliš kalorických potravin, ale i samotné přejídání se, spolu se zvýšeným pitím alkoholu, kouřením, trvalým stresem a nedostatkem pohybu patří mezi několik hlavních příčin komplikovaných zdravotních problémů.

V sedmdesátých dvacátého americký biochemik Ernst T. Krebs na lékařském semináři v Los Angeles vyslovil teorii, že žádné metabolické komplikace v historii lidstva a zdravotnictví nebylo možno předcházet, či ji vyřešit jinou látkou, než tou, která je běžně obsažená ve zdravé stravě nebo běžně se vyskytující v přírodě. Převratnou, a na tu dobu odvážnou, myšlenku podpořil tvrzením, že díky užíváním pecek běžných ovocných plodů, se dá předejít karcinomům.

 

Základ jeho tvrzení spočívá v látce, zvané Amygdalin (B17, laicky vitamín B17), což je přírodní glykosid vyskytující se například v mandlích (název odvozen z latinského názvu mandloně - Amygdalus) a v dalších více než dvanácti stech jedlých rostlinách.

Látka B17 je ve své čisté formě bílá, ve vodě rozpustná nahořklá substance nacházející se především v semenech (jádrech) ovoce skupiny Prunus Rosecea (hořké mandle, meruňky, třešně, broskve a švestky). Ale také v ječmeni, prosu, čočce, hrášku, jablkových jadýrkách, makadamových oříšcích, malinách, bambusových výhoncích a mnoha dalších potravinách. Jediným druhem ovoce na severní polokouli, který neobsahuje tento vitamin, jsou plody citrusů.

 

Vitamin B17 (neboli amygdalin, v čisté formě zvaný jako Leatril) je látka označována jako přírodní terapeutikum. Je složen ze čtyř vzájemně pevně propojených molekul (1 molekula kyanovodíku, dvě molekuly cukru a benzeový řetězec nebo aceton).

Hořká meruňková jádra mají nejvyšší obsah amygdalinu. Jejich jádra obsahují téměř 2 % látky B17 z celkové své hmotnosti.  Studie Ernsta T. Krebse uvádí, že pokud budeme užívat dostatečné množství B17 v její čisté formě, nebo ve formě jader, budeme schopni předejít zdravotním komplikacím a vyhnout se abnormálnímu chování buněk.

 

Ve své studii se opíral o závěry intenzivního výzkumu kmene Hunzů z počátku dvacátého století. Příslušníci asijského národa Hunza žijí izolováni vysoko v horách na pákistánsko-indickém pomezí a jsou v naprostém souladu s přírodou. Zajímavou skutečností je, že větší část jejich jídelníčku tvoří právě meruňky, přesněji 50 % jejich jídelníčku tvoří meruňková jádra. Vědci zjistili, že se tito lidé zcela Shodují se, že ideální zdraví a jejich dlouhověkost jsou zapříčiněny hlavně příjmem látky B17, samozřejmě spolu s ostatními důležitými vitamíny a minerály.

PŘIROZENÁ OBRANA BUNĚK1

V současné době dosahuje skvělých výsledků přípravek Maxivitalis B17 therapy sloužící jako přirozená terapie k ochraně buněk. V jeho složení naleznete extrakt hořkého meruňkového jádra, jenž je zdrojem aktivních látek a látky B17, a selenu1. Hořké meruňkové jádro je navíc zdrojem kyseliny listové, betakarotenu, hořčíku a kyseliny salicylové, která proslula především svým keratoplastickým efektem (povzbuzením růstu epitelu). Ryze přírodní přípravek B17 Therapy nenarušuje žádné léčebné postupy, je vhodným doplňkem při řešení nekontrolovatelného buněčného dělení a nenarušuje funkci žádných orgánů. Doporučená denní dávka je 1 tobolka denně. Tento doplněk stravy naleznete v našem eshopu.

Facebook