Slimax™ 90+10 tobolek ZDARMA

Slimax™ 90+10 tobolek ZDARMA

Dostupnost: Skladem

275,-

Slimaxobsahuje látky s pozitivním vlivem na hubnutí. Slimaxje doplněk stravy, který sníží kalorický příjem, protože vytváří pocit nasycení. Slimax zajistí, že budete jíst méně a nebudete hladovět. Slimaxje pomocníkem při Vaší snaze zhubnout. Nová a extra silná receptura s obsahem Psyllia.
 
Slimax™
Glukomannan přispívá ke snížení hmotnosti.
Můžete jíst méně a nebudete hladovět.
Obsahuje Psyllium.
 
Složení jedné tobolky  Slimax
Složení 1 tobolky (650 mg):
Glukomannan 500mg
Psyllium 50mg
Alginát sodný 50mg
Xantanová guma 50mg
Obal tobolky obsahuje želatinu.
Hmotnost obsahu 100 tobolek: 65,0 g ±5%

 

Dávkování a užívání

Dávky na osobu se liší. Doporučujeme 3x denně 2 tobolky, 15 minut před každým jídlem zapít minimálně 1 sklenicí vody (0,3). Dávku lze zvýšit každých 5 dní o 1 tobolku na jedno jídlo, až se pocit hladu výrazně sníží. Nepřekračujte maximální dávku.
Upozornění:
Slimaxse nesmí užívat při přecitlivělosti na jednu nebo více složek, gastrointestinálních onemocněních, stenóze jícnu nebo již existujících střevních potížích. Tobolky se polykají celé a před užitím se neotvírají. Slimaxv kombinaci s léky může snižovat jejich účinnost. Doporučujeme tedy užít Vaše léky minimálně 20 minut před Slimax™. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Pokud si nejste jisti, zda můžete užívat samostatně nebo v kombinaci s jiným lékem, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.
 
Možné nežádoucí účinky:
Na začátku kúry se mohou vyskytnout mírné žaludeční a střevní obtíže, např. řídká stolice, mírný průjem, říhání, nadýmání a zácpa. Nežádoucí účinky většinou do 3 dnů zmizí.
 
Skladování: při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě.