Vlasové hnojivo 120 tablet

Vlasové hnojivo 120 tablet

Dostupnost: Momentálně nedostupný

296,-

VLASOVÉ HNOJIVO 120 tablet - novinka v péči o vlasy. Doplněk stravy, který obsahuje potřebné aminokyseliny a látky podporující normální stav pokožky, vlasů a nehtů.
 
Působení / užití: Doplněk stravy, který obsahuje potřebné aminokyseliny a látky podporující normální stav pokožky, vlasů a nehtů. Křemík – účastní se na tvorbě pojivové tkáně kůže, nehtů, vlasů, kterým dodává pevnost a pružnost. Methylsulfonylmethan (MSM) - je organická sloučenina síry. Aminokyseliny s obsahem síry (cystin a methionin) odpovídají za kvalitu a pevnost vlasů, nehtů a pokožky. Síra je označována jako "minerál krásy".
 
Složení přípravku: D, L-Methionin 100 mg MSM (Methylsulfonylmethan) 50 mg Cystin 50 mg Křemík (oxid křemičitý) 20 mg Zinek (oxid zinečnatý) 10 mg Kyselina Pantothenová (vitamín B5, D-pantothenát vápenatý) 6 mg Biotin (vitamín B7) 2 mg Přídatné látky: mikrorystalická celulóza – pojivo, stearan hořečnatý – kluzná látka
 
Odborná poznámka: Vlasové hnojivo se nesmí užívat při přecitlivělosti na obsaženou složku. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Pokud si nejste jisti, zda můžete užívat samostatně nebo v kombinaci s jiným lékem, poraďte se se svým lékařem či lékárníkem. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Dávkování a užívání

Dávkování: Užívejte 1 tabletu 2x denně, ráno a večer. Doporučujeme zapít velkým množstvím tekutiny. Pro optimální účinek doporučujeme užívat po dobu minimálně 3 měsíců.
Příznaky: Příčiny zvýšeného vypadávání vlasů: - Hormonální změny, zvláště v těhotenství, po porodu a během menopauzy - Problémy se štítnou žlázou - Stres - Prodělaná infekce - Splétání vlasů do copů a těsných culíků - Nešetrné barvení, fénování, kulmování a česání - Strava a kouření - UV záření - Užívání některých léků - Drastické diety